# Camping la Ventouse

- Type: camping
- Plaats: Jard-Sur-Mer, Vendée, Frankrijk
- Coördinaten: 46.4124310, -1.5817410
- Pagina: https://www.campfacts.eu/nl/camping/frankrijk/vendee/camping-la-ventouse
- Laatst gecontroleerd: 2026-10-20

Camping la Ventouse in Jard-Sur-Mer heeft een verwarmd buitenzwembad. De dichtstbijzijnde bekende laadpaal ligt op 31 meter van Camping la Ventouse (volgens OpenStreetMap). Of zwemshorts mogen en of huisdieren toegelaten zijn, is nog niet bekend. De camping heeft officieel 4 sterren volgens Atout France, met 178 staanplaatsen. Het terrein is 5,3 hectare groot. De zee ligt op 400 meter. De camping is open van 4 april tot 15 september; het jaar staat er niet bij. Er zijn 78 huuraccommodaties: mobilhomes met één tot vier slaapkamers, woonwagens en ecolodges. Voor kinderen zijn er een kinderclub en een speelterrein.

## Checklist

### Zwembad
- Zwembad: buitenzwembad (ja). De camping heeft een buitenzwembad. Bron: Uit website van de camping of het park <https://www.campinglaventouse.com/>, 2026-10-20.
- Zwemshort: Nog onbekend (onbekend)
- Badmuts: Nog onbekend (onbekend)
- Verwarmd zwembad: verwarmd (ja). Het buitenbad is verwarmd. Bron: Uit website van de camping of het park <https://www.campinglaventouse.com/>, 2026-10-20.
- Overdekt zwembad: Nog onbekend (onbekend)
- Peuterbad: Nog onbekend (onbekend)
- Openingsperiode: Nog onbekend (onbekend)
- Polsbandje: Nog onbekend (onbekend)

### Waterpark
- Waterpark: Nog onbekend (onbekend)
- Glijbanen: Nog onbekend (onbekend)
- Splashpad: Nog onbekend (onbekend)

### Laadpalen
- Laadpalen: 1 laadpunt, tot 22 kW (ja) Bron: Uit open data (OpenStreetMap) <https://www.openstreetmap.org>, 2026-10-20.
- Laadvermogen: 22 kW (ja) Bron: Uit open data (OpenStreetMap) <https://www.openstreetmap.org>, 2026-10-20.
- Stekker: Nog onbekend (onbekend)
- Prijs laden: Nog onbekend (onbekend)
- Reserveren: Nog onbekend (onbekend)
- Laden op staanplaats: Nog onbekend (onbekend)

### Kinderen
- Kidsclub: Kidsclub (ja). Er is een kinderclub. Bron: Uit website van de camping of het park <https://www.campinglaventouse.com/>, 2026-10-20.
- Speeltuin: Speeltuin (ja). Er is een speelterrein. Bron: Uit website van de camping of het park <https://www.campinglaventouse.com/>, 2026-10-20.
- Animatie: Nog onbekend (onbekend)
- Activiteiten tieners: Nog onbekend (onbekend)

### Huisdieren
- Huisdieren: Nog onbekend (onbekend)

### Barbecue
- Barbecue: Nog onbekend (onbekend)
- Gemeenschappelijke bbq: Nog onbekend (onbekend)

### Internet
- Wifi: Nog onbekend (onbekend)
- Wifi op staanplaats: Nog onbekend (onbekend)
- Snelheid: Nog onbekend (onbekend)

### Voorzieningen
- Winkel: Nog onbekend (onbekend)
- Broodservice: Nog onbekend (onbekend)
- Restaurant: Nog onbekend (onbekend)
- Wasserette: Nog onbekend (onbekend)
- Privésanitair: Nog onbekend (onbekend)

### Ligging
- Strand op wandelafstand: 400 m (ja). De zee ligt op 400 meter van de camping. Bron: Uit website van de camping of het park <https://www.campinglaventouse.com/>, 2026-10-20.
- Meer of rivier: Nog onbekend (onbekend)
- Autovrij terrein: Nog onbekend (onbekend)

### Rust
- Nachtrust: Nog onbekend (onbekend)
- Slagboom ’s nachts: Nog onbekend (onbekend)
- Stille zone: Nog onbekend (onbekend)

## Veelgestelde vragen

**Heeft Camping la Ventouse een zwembad?**
Ja, de camping heeft een buitenzwembad. Het is verwarmd.

**Is er een laadpaal bij Camping la Ventouse?**
Dat is nog niet bekend. De dichtstbijzijnde bekende laadpaal ligt op 31 meter (volgens OpenStreetMap).

**Hoe ver is de zee van Camping la Ventouse?**
De zee ligt op 400 meter van de camping.

**Wanneer is Camping la Ventouse open?**
De camping is open van 4 april tot 15 september. Het jaar staat er niet bij.

**Wat kun je huren bij Camping la Ventouse?**
Er zijn 78 huuraccommodaties: mobilhomes met één tot vier slaapkamers, woonwagens en ecolodges.

Bron: Campfacts (https://www.campfacts.eu/nl/data-en-methodiek). Kaartdata © OpenStreetMap-bijdragers, ODbL.
