Le Grand R
Gecheckt 20 okt 2026 Camping, 17 van 37 kenmerken gechecktBij Le Grand R in La Faute-sur-Mer zijn zwemshorts niet toegestaan in het zwembad van 200 m². Eén hond is toegelaten tegen betaling, en de dichtstbijzijnde bekende laadpaal ligt op 1,2 km (volgens OpenStreetMap). Katten en andere dieren mogen niet mee. Het zwembad is verwarmd en heeft een schuifdak. Het is open van april tot september. Een polsbandje is verplicht. Le Grand R heeft officieel 4 sterren volgens Atout France. Er zijn 170 staanplaatsen voor 510 personen. In 2026 was de camping open van 1 april tot 30 september. Je kunt lodges en stacaravans huren, tot 6 personen. Voor kinderen is er een speeltuin met trampolines en springkastelen. In juli en augustus is er een kinderatelier vanaf 6 jaar. Tieners kunnen elke namiddag sporten. Via een loopbrug op 100 meter bereik je het strand.
Praktisch
- Adres
- 132 route de la Tranche-sur-Mer, 85460 La Faute-sur-Mer Kaart
- Telefoon
- +33251564287
- Classificatie
- ★★★★ 4 sterren, officieel geklasseerd door Atout France (11 aug 2026)
- Staanplaatsen
- 170 (plaats voor 510 personen)
- Seizoen
- 1 april tot 30 september 2026 · bron, 20-10-2026
- Receptie
- Apr-jun en sep: ma-za 9u-12u30 en 14u30-18u30, zo 9u-12u30 en 16u-18u30 · bron, 20-10-2026
- Verhuur
- stacaravans, lodges · bron, 20-10-2026
Adres, classificatie en aantal staanplaatsen: officiële lijst van Atout France (open data).
Wat moet ik meenemen?7 dingen om in te pakken · 3 om te weten
Inpakken
Goed om te weten
- Zwembad open: April tot septemberOpeningsperiode zwembad
- Je krijgt een polsbandje voor het zwembadPolsbandje verplicht
- Kosten hond: BetalendPrijs per nacht
Gebaseerd op de gegevens op deze pagina. Kijk bij twijfel het reglement van Le Grand R na.
Wat we weten over Le Grand R
Zwembad
Zwemshorts zijn niet toegestaan in het zwembad.
Het zwembad is overdekt; het dak kan open bij mooi weer.
Het zwembad is open van april tot september, van 10u tot 20u in het hoogseizoen en van 10u tot 19u daarbuiten.
Een polsbandje is verplicht in het zwembad.
Laadpalen
Dichtstbijzijnde bekende laadpaal op 1,2 km (200 kW), volgens OpenStreetMap. Of er op het terrein zelf een laadpaal is, weten we nog niet.
Klopt dit? Laat het ons wetenKinderen
In juli en augustus is er van maandag tot vrijdag van 10u tot 12u een kinderatelier vanaf 6 jaar.
Er is een speeltuin, plus trampolines en springkastelen.
In juli en augustus zijn er 3 animatoren en avondanimatie in de bar, zoals dansavonden, karaoke en loto.
Voor tieners zijn er elke namiddag sportieve activiteiten.
Huisdieren
Eén hond is toegelaten, behalve honden van categorie 1 en 2. Katten en andere dieren zijn niet toegelaten.
Voor de hond betaal je een vergoeding bij de reservering.
Barbecue
Bij elk sanitairblokGemeenschappelijke bbq
Bij elk sanitairblok staat een barbecue.
Internet
Op het hele terreinWifi op staanplaats
Er zijn 3 wifi-formules die op de hele camping werken.
Ligging
Een loopbrug op 100 meter van de camping geeft toegang tot het strand, open van 15 juni tot 15 september.
De camping heeft directe toegang tot de rivier de Lay.
In de buurt wél: zwemshort mag
Bij Le Grand R kan dat niet. Bij deze campings en parken binnen 30 km wel, volgens onze gegevens.
Camping du Jard
Le Clos des Pins
Les Varennes
Nog niet bekend
Hierover vonden we nog niets in de bronnen. Weet jij het? Eén melding helpt de volgende gezinnen.
- ZwembadBadmuts, Peuterbad
- WaterparkWaterpark, Glijbanen, Splashpad
- LaadpalenLaadpalen, Laden op staanplaats
- HuisdierenHondenstrand of losloopzone
- BarbecueBarbecue
- InternetWifi, Snelheid
- VoorzieningenWinkel, Broodservice, Restaurant, Wasserette, Privésanitair
- LiggingAutovrij terrein
- RustNachtrust, Slagboom ’s nachts, Stille zone
Veelgestelde vragen
Mag je een zwemshort dragen bij Le Grand R?
Nee, zwemshorts zijn niet toegestaan in het zwembad. Een polsbandje is wel verplicht.
Mag je hond mee naar Le Grand R?
Ja, maximaal één hond is toegelaten, behalve honden van categorie 1 en 2. Je betaalt een vergoeding bij de reservering; katten en andere dieren zijn niet toegelaten.
Is er een laadpaal in de buurt van Le Grand R?
De dichtstbijzijnde bekende laadpaal ligt op 1,2 km, volgens OpenStreetMap.
Wanneer is het zwembad van Le Grand R open?
Het zwembad is open van april tot september. In het hoogseizoen van 10u tot 20u, daarbuiten van 10u tot 19u.
Hoe ver is het strand van Le Grand R?
Een loopbrug op 100 meter van de camping geeft toegang tot het strand. Die is open van 15 juni tot 15 september.
Kun je barbecueën bij Le Grand R?
Bij elk sanitairblok staat een barbecue.
Over deze gegevens: we tonen bij elk kenmerk waar de informatie vandaan komt en wanneer we ze controleerden. Regels kunnen per seizoen wijzigen. Twijfel je, vraag het dan na bij de receptie. Geschreven door de redactie van Campfacts. Lees hoe we werken.