- Zwemshort magnog onbekend
- LaadpaalE-tankstation op parkeerplaats
- Hond mag meeHonden toegelaten
- Home
- Oostenrijk
- Karinthische meren
Campings en vakantieparken aan de Karinthische meren
- 83locaties
- 10met zwembad
- 10met laadpaal
83 campings en parken
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeNiet in 2 verblijven
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalbovenaan het terrein
- Hond mag meegeen huisdieren
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal1 laadpunt
- Hond mag meeGeen honden
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden toegelaten
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden welkom
- Zwemshort magnog onbekend
- LaadpaalLadestations
- Hond mag meeIn sommige accommodaties
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden welkom
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeToegelaten, aangelijnd
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeTegen vergoeding
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal1 laadpunt
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalgeen laadpaal op het terrein
- Hond mag meeMax. 2 per staanplaats
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag mee
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeToegelaten op de camping
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal1 laadpunt
- Hond mag meeEigen gedeelte voor honden
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeAangemeld en aangelijnd
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal5 laadpalen
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeMet riem, muilkorf bij sommige rassen
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeAlleen op de camping
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden gratis
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeGeen honden
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal
- Hond mag meegeen huisdieren
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag mee
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal2 laadpunten
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaal1 laadpunt
- Hond mag meeHonden toegelaten
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meegeen huisdieren
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden toegelaten
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden toegelaten
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meeHonden toegelaten
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
- Zwemshort magnog onbekend
- Laadpaalnog onbekend
- Hond mag meenog onbekend
Over Karinthische meren
In Karinthische meren (Oostenrijk) tonen we 83 campings en vakantieparken. Per locatie zie je wat er mag aan het zwembad, of er een waterpark of laadpaal is en of je hond mee mag, telkens met bron en controledatum. Van de locaties waarvan we het weten, zijn er 10 met een zwembad, 10 met een laadpaal op het terrein en 21 met huisdieren toegelaten. Gebruik de filters om snel te vinden wat bij je gezin past. Zie je iets dat niet klopt, meld het dan: zo blijven de gegevens actueel voor iedereen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel campings en vakantieparken zijn er in Karinthische meren?
Campfacts toont 83 campings en vakantieparken in Karinthische meren.
Welke campings in Karinthische meren hebben een laadpaal?
Bij 10 locaties in Karinthische meren staat een laadpaal op het terrein. Gebruik de filter Laadpaal om ze te zien.
Op welke campings in Karinthische meren mag je hond mee?
Bij 21 van de 26 locaties waarvan we het weten, zijn huisdieren welkom.